Biżuteria na co dzień – Lavi Design

Biżuteria na co dzień

Każda stylizacja nabiera charakteru dopiero dzięki dodatkom, poza butami i torebką ogromne znaczenie ma również dobrze dopasowana biżuteria. Często nie przywiązujemy do niej wagi, a to duży błąd, ponieważ jest ona równie ważna, jeśli chodzi o strój wieczorowy, jak i ten codzienny. Dlatego nie rezygnuj z ozdób, tylko naucz się je właściwie dobierać.

Biżuteria na co dzień

Nieustannie zmieniające się trendy dają coraz większe możliwości, dlatego warto z nich skorzystać. Biżuterię nosi się obecnie nie tylko do biura, czy na wieczorną randkę, ponieważ doskonale sprawdzi się ona również jako ozdobnik w sportowej stylizacji. Jedyne o czym musisz pamiętać to, aby dopasować ją w do konkretnej okazji.

Jeśli w Twojej pracy biżuteria nie jest zakazana to koniecznie przed wyjściem załóż na siebie jakieś ozdoby. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić. Łańcuszek, bransoletka czy kolczyki powinny być raczej delikatne i nie rzucać się w oczy. Jeśli chcesz dobrze wyglądać, to kluczowym elementem jest umiar – jedna, dwie ozdoby zupełnie wystarczą.

Zacznij błyszczeć dopiero po zmroku!

Wieczorne wyjście na drinka z ukochanym lub przyjaciółmi to doskonała okazja do tego, aby urozmaicić swój strój mocnymi dodatkami. Chcesz założyć duży naszyjnik lub wiszące kolczyki? Śmiało, tylko pamiętaj o tym, aby wybrać jeden z nich, inaczej stylizacja wyda się zbyt ciężka.

Pamiętaj również o tym, aby dobierać biżuterię do okazji. Perły nie będą dobrym pomysłem, jeśli wychodzisz ze znajomymi do pubu na piwo. A łańcuszek z muszelkami nie sprawdzi się w pracy, natomiast będzie idealnym dodatkiem podczas letnich wakacji nad morzem.

O czym musisz pamiętać?

Nie kupuj czegoś tylko dlatego, że jest modne, biżuterię należy dobierać do tego co już masz w swojej garderobie. Nawet najpiękniejszy łańcuszek nie będzie dobrze wyglądał, jeśli zestawisz go z niepasującymi ubraniami. Jeśli nie do końca wiesz, jak dopasować ozdoby do swojego stroju, to w pierwszej kolejności zwróć uwagę na kolor. Sprawdź do jakich barw najlepiej nosić srebro, a do jakich złoto, a dalej niech poprowadzi Cię wyczucie i intuicja.

 

Dodaj komentarz

Zamknij