Biżuteria sylwestrowa – Lavi Design

Biżuteria sylwestrowa

Kto Ci powiedział, że w ostatnią noc w roku nie możesz błyszczeć tak samo, jak zimne ognie czy fajerwerki na niebie? Wtedy, gdy wszystko migocze, świeci i kiedy z utęsknieniem czekamy na nowy rok, jednocześnie hucznie żegnając ten stary, chcemy wyglądać jak najlepiej – nie tylko jeśli chodzi o kreację, ale również makijaż, fryzurę oraz biżuterię!

Sylwester to okazja, kiedy te z nas, które na co dzień nie chcą, nie mogą lub nie czują się komfortowo z błyszczącymi ozdobami, mogą założyć co im się żywnie podoba.

Sylwestrowa biżuteria

Jeśli chodzi o rozwiązania na ostatnią noc w roku, warto zadbać o wyraziste i piękne rozwiązania, które jednak nadal będą w dobrym guście. Pamiętajmy, że z ozdobami łatwo przesadzić – zakładając duży i błyszczący naszyjnik i tak samo wyraziste i rzucające się w oczy bransoletki i kolczyki, łatwo sprawić, że przysłonią one nas i nasza kreację. Warto więc pamiętać, że ozdoby mają dopełniać nasze stylizacji i podkreślać naszą fryzurę i makijaż – a nie na odwrót!

Jeśli chodzi o dobór kruszcu, warto kierować się swoimi własnymi upodobaniami. Niezależnie, czy wybierzemy złoto, srebro, czy może stal szlachetną, każde z tworzyw z pewnością będzie prezentowało się świetnie – dopóki my czujemy się w nim dobrze! Sam kolor biżuterii sylwestrowej to również kwestia gustu – warto jednak pamiętać, że jeśli nasza kreacja ma elementy srebrne, warto wybrać srebrne ozdoby (i oczywiście tak samo ze złotem).

Lavi Design i ostatnia noc w 2021 roku

Z naszymi propozycjami biżuterii sylwestrowej, każda z Was dobierze idealne rozwiązania, które pozwolą poczuć się pięknie, wyjątkowo oraz uroczyście! Jeśli nie chcesz martwić się dopasowaniem do siebie poszczególnych elementów wybierz proponowane przez nas komplety – dzięki nim, będziesz miała gotowy zestaw, który wystarczy założyć na siebie przed wyjściem. Wśród naszych zestawów znajdziecie warianty, które składają się z kolii i kolczyków lub takie kolczykami i samą zawieszką – wówczas idealnie dopasujesz długość łańcuszka do dekoltu.

W ofercie Lavi Design znajdziesz również kolczyki wiszące, jak i wysadzane kamieniami, Dodatkowo, proponujemy bransoletki, pierścionki, a także popularne charmsy. Zajrzyj do naszego sklepu, jeśli chcesz  pewność, ze wybierzesz idealną biżuterię sylwestrową na ten rok!

Dodaj komentarz

Zamknij