Blog – Lavi Design

Blog

Poznaj świat biżuterii z Lavi Design. Dowiedz się, co zrobić, żeby móc się jak najdłużej cieszyć swoją piękną biżuterią, poznaj trendy oraz zainspiruj się do tego, żeby wyglądać jeszcze piękniej.

 • Biżuteria sylwestrowa

  Kto Ci powiedział, że w ostatnią noc w roku nie możesz błyszczeć tak samo, jak zimne ognie czy fajerwerki na niebie? Wtedy, gdy wszystko migocze, świeci i kiedy z utęsknieniem czekamy na nowy rok, jednocześnie hucznie żegnając ten stary, chcemy wyglądać jak najlepiej – nie tylko jeśli chodzi o kreację, ale również makijaż, fryzurę oraz biżuterię!

  Continue reading Biżuteria sylwestrowa

 • Top 5 prezentów pod choinkę dla niej

  Kolorowe światełka, szklane bombki oraz drewniane ozdoby – wszystko to musi znaleźć się na świątecznej choince. Cieszy ona nasze oczy i towarzyszy podczas okresu przed i po Gwiazdce. W wieczór dwudziestego czwartego grudnia wyjątkowo skupiamy się jednak nie na pięknych dekoracjach świątecznych na drzewku, ale na tym, co znajduje się pod nią.

  Continue reading Top 5 prezentów pod choinkę dla niej

 • Jak czyścić biżuterię złotą?

  Jak czyścić biżuterię złotą?

  Jeśli chcesz, żeby Twoja biżuteria pięknie się prezentowała i nie utraciła swojego blasku mimo upływu lat, musisz odpowiednio o nią zadbać. Codzienna eksploatacja, sprawia, że bransoletki, pierścionki, łańcuszki czy kolczyki narażone są na działanie różnego rodzaju kosmetyków i detergentów.
  Continue reading Jak czyścić biżuterię złotą?

 • Biżuteria na lato – doskonały dodatek do każdej stylizacji

  Wakacje to czas, na który czekamy z utęsknieniem i nie ma w tym nic dziwnego. Wysokie temperatury, kilkudniowy urlop, odkrywanie nowych miejsc, a także trochę czasu tylko dla siebie. To również doskonały moment na eksperymentowanie z biżuterią, ponieważ zwiewne sukienki, kapelusze, a także sandałki z rzemykami dają nam praktycznie nieograniczone możliwości. Continue reading Biżuteria na lato – doskonały dodatek do każdej stylizacji

 • Biżuteria na co dzień

  Każda stylizacja nabiera charakteru dopiero dzięki dodatkom, poza butami i torebką ogromne znaczenie ma również dobrze dopasowana biżuteria. Często nie przywiązujemy do niej wagi, a to duży błąd, ponieważ jest ona równie ważna, jeśli chodzi o strój wieczorowy, jak i ten codzienny. Dlatego nie rezygnuj z ozdób, tylko naucz się je właściwie dobierać. Continue reading Biżuteria na co dzień

Zamknij